Recenze
| 5 |
|
2354x | |
| 4 |
|
108x | |
| 3 |
|
47x | |
| 2 |
|
20x | |
| 1 |
|
57x |
Garantujeme původ recenze, které jsou ověřeny e-shopem a pocházejí pouze od uživatelů, kteří tento produkt zakoupili.
Najlepšia kefa ľahko rozčeše aj pomotané vlasy.
Super šampón.
Najlepšia kefa ľahko rozčeše aj pomotané vlasy.
- Za me kratka cepel.
- Nejlepsi kartac, co jsem kdy mela!! Vlasy jsou nadherne jemne po rozcesani, netaha, vlasy neskube????????????
- skvělý šampon, nevysušuje vlasy
- Skvělý produkt
- super
- super
- super
Velmi dobry krem.
Velmi dobry krem
Nemastí a nezaťažuje vlasy, dobre fixuje. Partner ho používa už 4 roky a je s ním max spokojný.
Okrem toho že krásne vonia, vlasy po tejto maske sú v dobrej kvalite a dokonale zbavené žltých tónov.
Mám ho už skoro rok, používam po každom umytí vlasov. Vlasy sa po ňom dobre rozčesávajú, upravujú a sú chránené. A to mám na ňom rada.
- nevysušuje pokožku, má príjemnú voňu
- Bioprodukt
Velmi dobry krem.
Velmi dobry krem
- Používam ju iba na zosvetlenie farby Svetlá hnedá 5.0
- Farba je tmavšia ako svetlo hnedá, ale v kombinácii s napr. Švédsky blond 7.1 dosiahnete krásnu svetlohnedú prírodnú farbu.
- Rýchlo sa vymýva.
- Pouzivam dlhe roky...mixujem dve farby dokopy z tejto znacky ....velka spokojnost ...odporucam
- Pouzivam dlhe roky...mixujem dve farby dokopy z tejto znacky ....velka spokojnost ...odporucam
Prvý toner na vlasy (a už som ich vyskúšala veľa), ktorý naozaj eliminuje žlté tóny na blond vlasoch a nezmyje sa po prvom umytí vlasov.
- Produkt, ktorý naozaj splní to, čo sľubuje.
kvalitný výrobok
kvalitné výrobky
kvalitný výrobok




















